PREDANÉ | 4-izbový byt v Prešove s loggiou, Sídlisko III

Prešov, Sídlisko III, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
105,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Izby:
4
Garáž:
1

Popis nehnuteľnosti

FOK realitná kancelária ponúka na predaj slnečný, priestranný zrekonštruovaný 4-izbový byt Prešove, vo veľmi dobrej lokalite Sídliska III.

Byt s rozlohou 86 m2 sa nachádza na ulici Mirka Nešpora na 5./7 poschodí.

4-izbový byt  pozostáva zo 4 obytných miestností  a príslušenstva – kuchyne, jedálne, kúpeľne, samostatného WC, chodby, pivnice nachádzajúcej sa v suteréne bytového komplexu a priestrannej loggie s novým umeleckým tepaným zábradlím, na ktorú sa vchádza z jedálne.

4-izbový byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má vymenené plastové okná, stierky, sanita, jadro, kuchynská linka, vynovená loggia, plávajúce podlahy (masívne a laminátové).

Okná sú orientované na východ a západ s výhľadom na okolitú zeleň, park, školu a garáž umiestnenú v blízkosti bytu a už zahrnutú  v cene bytu.

Byt sa nachádza vo veľmi dobrej, tichej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou – v pešej blízkosti sa nachádza autobusová zastávka, materská a základná škola,  zdravotné strediská, lekáreň, hypermarket, trh s ovocím a zeleninou, reštaurácie, detské ihrisko, bežecký ovál, kúpalisko, bazén a ďalšie.

4-izbový byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Má vymenené murované bytové jadro, vstavanú skrinu Roldor, plastové okná so sieťkami, sanitu, WC so zabudovaným bidetom, kuchynskú linku, plávajúce drevené podlahy, vynovenú loggiu a bezpečnostné dvere Sherlock.

Správcom bytového domu je Správbytkomfort. Bytový dom prešiel zateplením celého bytového komplexu minulý rok a taktiež aj výmenou výťahu.

V cene je zahrnutý celý právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme zvyšné informácie v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov. Odporúčame obhliadku nehnuteľnosti.

Google+

Mapa

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti