PREDANÉ | Chalupa Ruská Voľa nad Popradom

Ruská Voľa nad Popradom, 065 42

Rýchle zhrnutie

Cena
29,000 €
Typ:
Chaty a chalupy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Ruská Voľa nad Popradom
Rozloha:
477 m2
Izby:
6
Zastavaná plocha:
97

Popis nehnuteľnosti

Na predaj chalupa v obci Ruská Voľa nad Popradom, okres Stará Ľubovňa. Chalupa sa nachádza v tichom a rekreačnom prostredí v krásnej prírode, na severe Slovenska, pri hraniciach s Poľskom.

Rodinný dom pozostáva z:

  • 6 izieb –  3 hore , 3 dole,
  • veranda,
  • kúpeľna s WC,
  • kuchyňa a komora.

Vedľa verandy vonku sa nachádza terasa cca 8  m². Chata je podpivničená, vonku sa nachádza murovaný krb. Na pozemku je garáž a letná miestnosť.

Stavba pozostáva s prednej časti, ktorá je vyhotovená z válkov a zadnej časti vyhotovenej z kvádrov a tehál cca 30 ročná stavba. Strecha je takisto cca 30 ročná, zhotovená z pozinkovaného plechu, dosky tvoriace krov sú zdravé. Bonusom je zariadenie chalupy a vybavenie potrebné na chod chaty a uživanie pozemku pozemkom, ako je napr. kosačka,…. Chata je pripravená k pohodlnému užívaniu a na rekreáciu.

Chalupa je v hodná nie len ako letné sídlo, ale aj na celoročné bývanie. Je vybavená všetkými potrebnými inžinierskymi sieťami. Domček je napojený na elektrinu a obecný vodovod. Vykúrovanie je zabezpečené kozubom, kachľovcami a vhorných izbách elektrickými panelmi. Rodinný dom má vlastnú žumpu.

Chata je postavená na pozemku o výmere 477m2, z toho zastavaná plocha je 97m2.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom nehnuteľnosti, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Mapa

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti