Novostavba bungalov Lada

Lada, Lada

Rýchle zhrnutie

Cena
110,000 €
Typ:
Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Lada
Rozloha:
707 m2
Izby:
3
Zastavaná plocha:
162

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj novostavbu bungalov v obci Lada, len 10 km od PO a 15 min. autom. Novostavba sa nachádza mimo hlavného ťahu, v novovzniknutej lokalite obce s mladými rodinami. Obec Lada má dobrú občiansku vybavenosť.

Novostavba rodinného domu je pred dokončením. Stavebné práce sa začali v roku 2015.

Bungalov pozostáva z 3 spálni, obývacej izby spojenej s kuchyňou, kúpeľne s WC, predsiene, garáže na diaľkové ovládanie a technickej miestnosti.

Rodinný dom je postavený z YTONGU. Strecha je zateplená s izolačnou vatou, krytina Mediteran. V celom dome je potiahnuté podlahové vykúrovanie s jedným vývom na radiátor v kúpeľni. Elektrické rozvody sú takmer dokončené, je potrebné už len osadiť svetlá a nasadiť vypínače. V rodinnom dome je už zapojený alarm so snímačmi pohybu vo vnútri.  V garáži je dokončený prekladaný drevený strop.

V technickej miesnosti je urobený obklad na stenách aj dlažba, taktiež sa v dome nachádza elektrický kotol, ktorý je už v prevádzke.V kuchyni je vymurovaná malá špajza a z podlahy je vyvedený kábel ako predpríprava na kuchynský ostrovček. V obývyčke je v jednom miestne znížený strop ako oddeľovací panel.

Bungalov je postavený na pozemku o výmere 707 m2. Zastavaná časť je 162,75 m2 (10,5 m x 15,5 m). Rodinný dom je napojený  elektrinu, možnosť napojenia na obecný vodovod (predpríprava, na pozemku je je už vodovodná šachta), na pozemku sa nachádza aj žumpa a studňa.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom domu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59.

Google+

Mapa

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti