Predaj 2-izbový byt Sabinovská

Prešov, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
78,990 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Rozloha:
55 m2
Izby:
2
Úžitková plocha:
55

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2-izbový byt Prešov vo veľmi dobrej lokalite v širšom centre na Sabinovksej ulici, neďaleko ulice Majakovského. Veľmi dobrá občianska vybavenosť, len 10 min. peši do centra mesta.

2-izbový byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom tehlovom bytovom dome. Veľkou výhodou sú nízke mesačné náklady na bývanie, kedže bytový dom má vlastnú kotolňu. Správca bytového domu je MBPmestský bytový podnik. Nízke mesačné náklady, vrátane elektriny a plynu sú 110 EUR pre 2 osoby.

2-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, kuchyne prepojenej s obývačkou, spálne a priestrannej pivnice. Vstup na balkón je z obývačky. Výhodou bytu je predsieňový nábytok, nová kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, stôl zladený s kuchynskou linkou a stoličkami, vstavaná skriňa v spálni, polička v kúpeľni a obývačkový nábytok. Možnosť ihneď bývať. 2-izbový byt sa nachádza na 1./3 poschodí. Rozloha 2-izbového bytu je 55m2. Orientácia bytu je Sever – Juh (balkón).

2-izbový byt na Sabinovskej ulici je vhodný aj ako investícia.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti