Rodinný dom Prešov, Solivar

Prešov, Solivar, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
109,000 €
Typ:
Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Rozloha:
336 m2
Izby:
6
Úžitková plocha:
160
Zastavaná plocha:
80
Garáž:
1

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom Prešov, na Solivare. Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite, v zastavanej časti s dobrou občianskou vybavenosťou, v dosahu MHD.

Rodinný dom bol postavený v 90-tých rokov. Skolaudovaný bol v roku 2008. V súčasnosti prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Fasádu rodinného domu, schody a stierky na chodbe je potrebné ešte dokončiť.

Rodinný dom Prešov je dvojpodlažný, podpivničený. Za domom sa nachádza garáž, s možnosťou využia ako altánok, parkovanie na pozemku pred domom.

Rodinný dom je postavný na pozemku o výmere 336m2. Zastavaná piocha je 108 m2. Úžitková plocha je 160 m2.

Je napojený na všetky inžinierske siete – plyn, voda, kanalizácia a elektrika. Na pozemku je aj vlastná studňa, vačšinou úžitkové využitie. Vykurovani je ústredné plynové. V obývačke sa nachádza kozub, ktorý má prieduchy aj na druhé poschodie.

Rodinný dom je prakticky riešenný.

V cene je zahrnutý celý právny servis spojený s prevodom rodinného domu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na ulici Jarkovej č. 59. Odporúčame aj osobnú obhliadku.

 

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti