Rodinný dom Šarišské Bohdanovce

Rýchle zhrnutie

Cena
165,000 €
Typ:
Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Rozloha:
1011 m2
Izby:
4
Úžitková plocha:
130
Zastavaná plocha:
167

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom Šarišské Bohdanovce, v dobrej lokalite cca 20 km od Prešova. Ide o tichú lokalitu plnú zelene. Veľmi dobrá dostupnosť po diaľnici do Prešova do 20 min. autom, taktiež do Košíc do 15 min. autom.

Ide o rodinný dom typu bugalov so sedlovou strechou. Jedná sa o šesťročný dom skolaudovaný v roku 2015. Dom je kompletne zateplený, hrúba izolácie 35 cm.

Pozostáva zo :

vstupnej chodby, 3 spální, kuchyne s jedálenským kútom prepojenou s obývacou izbou, terasy so vstupom z obývačky a spálne, chodby, kúpeľne s rohovou vaňou a sprchovacím kútom, WC, špajze.

V rodinnom dome je predpríprava pre 2. poschodie a klimatizáciu.

Rodinný dom je napojený na inžinierske stiete  – elektrika, obecný vodovod, verejná kanalizácia, vlastná čistička, plynová prípojka na pozemku. Vykúrovanie zabezpečené je elektrickým kotlom a ekologickými kozubovými kachľami na pelety. V kúpelni a WC je podlahové vykúrovanie. Ročné náklady na pelety sú 400/500 EUR.

Zastavaná plocha je 167 m2. Úžitková plocha 130m2.

Bungalov leží na rovinatom pozemku o výmere 1011 m2. Pozemok je oplotený. Na pozemku sú vykonané záhradné úpravy. Ďalej sa na pozemku nachádza aj technická miestnosť. Parkovanie možné pod prístreškom.

V cene je zahrnutý celý právny servis vrátane zabezpečenia bezproblémového prevodu nehnuteľností. V prípade záujmu je možnosť financovania cez hypoúver, s ktorým Vám radi pomôžeme. Viac info v najdlhšie fungujúcej realitnej kancelárii FOK.

Google+

Video Presentation

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti