Rodinný dom Solivar

Prešov, Solivar, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
179,000 €
Typ:
Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Rozloha:
488 m2
Izby:
6
Úžitková plocha:
120
Zastavaná plocha:
155

Popis nehnuteľnosti

Na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Prešova, časť Solivar.

Jedná sa o jednopodlažný rodinný dom. Pozostáva z piatich izieb (z toho 2 obývacie izby, 3 spálne), kuchyne, kúpeľne, WC, dvoch špajzí, predsiene a chodby. Rodinný dom je čiastočne podpivničený. Pivnica je vhodná na skladovanie dreva do kozubovej pece, záhradného vybavenia a podobne.

Rodinný dom Solivar je kompletne zrekonštruovaný. Pôvodná stavba pochádza z 50-tych rokov. Rodinný dom má sedlovú strechu.

Rodinný dom Solivar je napojený na všetky inžinierske siete – elektrina, plyn, vodovod a kanalizácia. Rodinný dom Solivar je vykúrovaný elektrickým kúrením a 2 kozubovými pecami.

Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 488 m2. Zastavaná plocha je 155 m2. Úžitková plocha je 120 m2.

Rodinný dom je oplotený plotom vysokým 2 metre, čo zabezpečuje súkromie na pozemku. Pozemok je rovinatý. Na pozemku je postavený altánok na letné posedenie. Na pozemku sú terené úpravy.

V cene je zahrnutý celý právny servis vrátane zabezpečenia bezproblémového prevodu nehnuteľností. V prípade záujmu je možnosť financovania cez hypoúver, s ktorým Vám radi pomôžeme. Viac info v najdlhšie fungujúcej realitnej kancelárii FOK.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti