2-izbový byt v širšom centre Prešova

Prešov, širšie centrum, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
65,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Rozloha:
58 m2
Izby:
2
Úžitková plocha:
58

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v širšom centre, na Sabinovskej ulici (nie v bezprostrednej blízkosti hlavnej cesty) v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou – len 10 min. pešo do centra mesta, v blízkosti lekáreň, fitness centrum, školy, obchody, reštaurácia a kaviareň, …

2-izbový byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

Ide o priestranný byt s výmerou 58 m2. Nachádza sa na 2. poschodí/7. Dobrá orientácia bytu je východ – západ.

2-izbový byt je v pôvodnom zachovalom stave. Predávajúca je prvá a jediná užívateľka bytu. Je ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. 

Správca bytového domu je Bytové družstvo Prešov. Mesačné náklady na bývanie sú cca 120 EUR. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome – zateplený, vymenené stupačky. Rekonštrukcia prebehla pred 5 rokmi. Byt je v osobnom vlastníctve.

Cena bytu je 65 000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Dobrá lokalita
  • Dobrý prístup
  • Osobné vlastníctvo
  • Slnečný
  • Vhodný na rekonštrukciu

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti