REZERVOVANÝ, 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sídliska III v Prešove

Prešov, Sídlisko III, Matice slovenskej, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
68,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Matice slovenskej
Rozloha:
53 m2
Izby:
2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Sídliska III, ulica Matice slovenskej v Prešove.  Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  v blízkosti základná škola, materská škôlka, detské ihrisko, športoviská, cyklistický chodník, obchodné domy, lekárska starostlivosť …

2-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

2-izbový byt je v pôvodnom stave, okrem vymenených plastových okien. Byt je ideálny na prerábku podľa vlastných predstáv.

Ide o byt o výmere 53 m2. Nachádza sa na 5. poschodí/7. Byt je teplý, slnečný, orientácia juh. Z bytu je pekný výhľad na okolie. V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev.

Správca bytového domu je Spravbytkomfort. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome – zateplený, vymenené stúpačky, nový výťah. Byt je v osobnom vlastníctve.

Cena bytu je teraz znížená na 68 000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti