3-izbový byt v centre Prešova

Prešov, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
105,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Rozloha:
85 m2
Izby:
3
Úžitková plocha:
85

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre, na ulici Vajanského v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite. Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou – menej ako 5 min. pešo do centra mesta, v blízkosti obchody, divadlo, lekáreň, reštaurácia a kaviareň, …

3-izbový byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, obývačky, 2x spálne, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC, šatníka a loggie o výmere cca 4m2. K bytu prislúcha aj pivnica o výmere 3,71 m2. Miestnosti sú nepriechodné, čo zabezpečuje súkromie. Taktiež je byt vhodný ako investíca na prenajímanie.

Ide o priestranný byt s výmerou 81 m2 (+4m2 loggia). Nachádza sa na 3. poschodí/7. Dobrá orientácia bytu je východ – západ.

Byt je v osobnom vlastníctve.

Správce bytového domu je Bytové Družstvo Prešov. Mesačné náklady na bývanie sú cca 180 EUR. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome – zateplený, vymenené stupačky.

Cena bytu je 105 000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

 

 

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti