Na predaj priestranný 4-izbový byt vo výbornej lokalite v Prešove, Pavlovičovo námestie.

Prešov, blízke centrum, Pavlovičovo námestie, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
Cena dohodou
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Pavlovičovo námestie
Rozloha:
96 m2
Izby:
4

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo výbornej lokalite v Prešove, Pavlovičovo námestie – blízke centrum Prešova. Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou – v blízkosti školy, ihriská, športoviská, cyklistický chodník, kostol, obchodné centrum NOVUM je päť minút chôdze.

4-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou a troch spální, dve izby majú balkón, dve izby majú zariadené šatníky, jedna izba má veľkú vstavanú skriňu, príslušenstvo je kúpeľňa, samostatné WC. K bytu prislúcha aj veľká pivnica.

4-izbový byt je úplne rekonštruovaný, vznikol spojením 4-izbového bytu a garsónky. Byt má nové elektroinštalácie, nové rozvody vody a plynu, plastové okná, nové omietky, pôvodné boli odstránené až do tehly, rovnako bola vynovená podlaha, nový podkladový betón s izoláciou. Byt má zateplený strop, kuchynská linka s novými spotrebičmi, elektrická rúra zn. BOSH, plynová varidlová doska zn. SIEMENS, nové keramické obklady, sanita, nové žalúzie na všetkých oknách, plus sieťky proti hmyzu, podlahy laminátové s drevenou dýhou, nové dvere so zárubňami, vstupné dvere sú bezpečnostné. Pred vchodom do bytu sú dve vstavané skrine s policami.

Ide o byt o výmere 96m2, výmera bytu je bez balkónov a pivnice. Nachádza sa na 2. poschodí/ 2, ako jedinný byt na poschodí, vo vchode sú celkom len 4 byty, z toho dve garsónky. Byt je teplý, slnečný, orientácia juh (spálne) – severovýchod(obývačka, kuchyňa). Z bytu je pekný výhľad na okolie. V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev, vo dvore detské ihrisko, parkovisko.
Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome – zateplený, vymenené rozvody. Byt je v osobnom vlastníctve.
Byt má samostatné plynové kúrenie, nový plynový kotol zn. VAILLANT so zásobníkom TUV, v záruke ešte 4 roky.
Nízke náklady na kúrenie.
Bezproblémové parkovanie vo dvore bytového domu.

Cena bytu v RK.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+