Na predaj rodinný dom v krásnom prostredí Slanských vrchov v obci Banské

Banské, okres Vranov nad Topľou, Banské, 09412

Rýchle zhrnutie

Cena
35,000 €
Typ:
Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Banské
Ulica/obec:
Banské
Rozloha:
996 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v katastrálnom území Banské, okres Vranov nad Topľou. Obec Banské sa nachádza vo vzdialenosti 15 km od okresného mesta Vranov nad Topľou a iba 36 km od Košíc. Rodinný dom na predaj je vhodný na celoročné bývanie. ako aj na chalupárčenie. Obec Banské sa nachádza v krásnom prostredí Slanských vrchov.

Rodinný dom sa nachádza v zastavanej časti obce  s asfaltovou prístupovou cestou s dobrou občianskou vybavenosťou.

Rodinný dom je dvojpodlažný. Pozostáva z troch izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne, špajze, komory, pivnice. Dom na predaj je celý podpivničený – 1. podlažie.

Rodinný dom je napojený na el. sieť, verejný vodovod a verejnú kanalizáciu. Plynová prípojka je na pozemku, do domu nie je plyn zavedený. Vykurovanie je zabezpečené kachľovými pecami. Dom má aj vlastnú studňu. Na rodinnom dome nie je nutná rekonštrukcia, dom vyžaduje bežnú údržbu, dá sa užívať ihneď.

Spolu s domom sa predáva aj pozemok o výmere cca 996 m2, v cene. Na pozemku za domom je postavený prístrešok. Pozemok je prístupný z dvoch ulíc, dostatočne široký, čo umožňuje postaviť aj ďalšiu stavbu – nový dom, prípadne polyfunkčný objekt.

Rodinný dom spolu s pozemkami sa predáva za cenu 35.000,- EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti