Nadštandardná chata či rodinný dom

Obišovce, Obišovce

Rýchle zhrnutie

Cena
114,990 €
Typ:
Chaty a chalupy, Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Obišovce
Ulica/obec:
Obišovce
Rozloha:
2200 m2
Izby:
4
Zastavaná plocha:
130
Garáž:
1

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nadštandardná chata, či rodinný dom v rekreačnej oblasti Obišovce (pri Kysaku) v krásnej prírode.

Nehnuteľnosť pozostáva z 3 spální, kuchyne, obývačky, kúpeľne, wc a predsiene. Je plne podpivničená – obytná miestnosť,  technickú miestnosť, wc a sprcha, taktiež  miestnosť s predprípravou na saunu a yacuzzu. Nadštandardný dom má úžitkovú plochu 130m2.

Vykurovanie kozubom s prieduchmi, ktorý je umiestnený v strede domu. V kúpeľni podlahové vykurovanie. Možnosť vykurovania aj elektrickými radiátormi. Ohrev vody je taktiež zabezpečený kozubom v suteréne v zime, počas letných dní solárnymi panelmi umiestnenými na streche domu s objemom až 300l.

Nehnuteľnosť má čističku vody a taktiež studňu.

Pri dome stojí altánok na auto. Krásny výhľad z terasy na okolitú prírodu. Rekreačný dom, či chata leží na peknom pozemku o výmere cca 2200 m2. Za pozemkom je Hornád, ktorý ponúka možnosť rekreácie najmä rybárom. Taktiež vhodné prostredie pre turistiku či cyklistiku. Vhodný aj na celoročné využitie.

Rodinný dom je kúpou ihneď voľný.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom domu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii a pôdorys dom v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59.

Google+

Vlastnosti

  • Altánok
  • Dobrá lokalita
  • Garáž
  • Kozub
  • Osobné vlastníctvo
  • Parkovanie
  • Pivnica

Mapa

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti