Novostavba apartmány Vysoké Tatry

Vysoké Tatry, Vyšné Hágy

Rýchle zhrnutie

Cena
180,000 €
Typ:
Byty, Chaty a chalupy, Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Vysoké Tatry
Rozloha:
78 m2
Izby:
3

Popis nehnuteľnosti

Na predaj novostavba apartmány Vysoké TatryLuxusný apartmán má vlastnú záhradku a nachádza v bytovom dome len so štyrmi bytovými jednotkami. Ide o jedinečnú kombináciu a veľmi limitovanú ponuku. Apartmán je  v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, v srdci Tatranského národného parku – TANAPu, v obci Vyšné Hágy. Ide o veľmi tichú lokalitu vhodnú na rekreáciu so zdravým vzduchom. Táto lokalita zároveň poskytuje možnosť využívať všetky vymoženosti Vysokých Tatier, v blízkosti železničná zastávka. V blízkosti apartmánu je zároveň veľmi dobrá občianska vybavenosť – basketbalové ihrisko, multifunkčné ihrisko (v zime slúži ako klzisko), cca 200 m futbalové ihrisko, škôlka, škola, potraviny, liečebný ústav, 5 min. na železničnú zastávku.

Apartmán pozostáva kuchyne, obývacej izby s jedálňou, 2 spální, chodby s vlastným kotlom, kúpeľne s vaňou, samostatného WC s umývadlom, loggie a okrasnej záhrady. Apartmán má úžitkovú plochu 78 m2.

Apartmán je zabezpečený bezpečnostnými protipožiadnými dverami. Kompletná predpríprava pre kamerový bezpečnostný systém.

K apartmánu prislúchajú aj 2 parkovacie miesta, ktoré sú situované z východnej strany. Taktiež k apartmánu patrí vlastný pozemok/záhrada o výmere 50 m2. Vstup do záhrady je priamo cez loggiu z obývacej izby. Loggia má kvalitné  pozinkované zábradlie a schody vedúce do záhradky, ktoré si nevyžaduje údržbu ani v budúcnosti. Na pozemku prislúchajúcom k apartmánu sú prevedené terénne úpravy.

Bytový dom má všetky inžinierske siete nachádzajúce sa v danej lokalite t.j. obecný vodovod, kanalizáciu, plynovod a kábelové NN vedenie. Apartmán má vlastné plynové vykurovanie, kotol Vaillant, komín Schiedel. Doplnkové vykurovanie je možné kozubovou pieckou umiestnenou v obývacej izbe, všetko je predpripravené.

Apartmán sa nachádza v novostavbe bytového domu s plochou strechou. Odvodnenie plochej strechy je zapezpečené štyrmi strešnými vpusťami zaústenými do inštalačných šácht a existujúcej dažďovej kanalizácie. Z konštrukčného hľadiska sa jedná o bytový dom murovaný z tradičných materiálov ako priečný stenový nosný systém s montovaným stropom. Základové konštrukcie pozostávajú zo železobetónovej dosky. Obvodové  a priečkové murivo je z tvárnic YTONG. Celý bytový dom je poriadne zateplený s hrúbkou zateplenia 20 cm. Všetky vonkajšie okná a dvere sú hliníkové zasklenné izolačným trojsklom.

Jednotlivé apartmány sú spojené presklennou pavlačou s krásnym výhľadom na Tatry. Pavlač je pokrytá kvalitnou dlažbou  – leštená tatranská žula, vstupné schody do pavlače tatranská žula s protišmykovou úpravou.

Bytový dom má dobrú orientáciu v teréne. Zo severovýchodnej strany je výhľad na Vysoké Tatry a z juhozápadnej strany je situovaná terasa s výhľadom na údolie. Terasa poskytuje súkromie a taktiež je cez ňu východ do záhrady. Veľkou výhodou je, že údolie zabezpečí súkromie a pekný výhľad na prírodu aj v budúcnosti. Údolie už nie je vhodné na ďalšiu výstavbu.

Apartmán je vhodný na celoročné bývanie či víkendové bývanie, taktiež je vhodný na prenajímanie. Kúpa apartmánu je aj dobrou investíciou.

Kúpna cena tohto novopostaveného apartmánu je 180 000 EUR. Cena zahŕňa aj podiel na spoločných častiach – presklenená pavlač s krásnym výhľadom na Gerlachovský štít. Cena za záhradku o výmere 50 m2 vhodnú na grillovanie, či umiestnenie vírivky alebo jacuzzi a cena za pozemok pod bytovým domom je 20 000 EUR. Cena za 2 parkovacie miesta je 30 000 EUR. Cena za apartmán spolu s pozemkami, záhradkou a parkovacími miestami je 230 000 EUR. Apartmán sa predáva ako holobyt. Možnosť kúpiť aj komplet zariadený s príplatkom podľa štandardu vybavenia.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom domu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59.

 

Google+

Vlastnosti

 • Bezpečnostné dvere
 • Bezpečnostný systém
 • Bezproblémové parkovanie
 • Dobrá lokalita
 • Kozub
 • Loggia
 • nadštandardné materiály
 • Novostavba
 • Osobné vlastníctvo
 • Parkovanie
 • S dobrým výhľadom
 • Slnečný
 • Tehlový
 • Tiché prostredie
 • Ústredné kúrenie
 • Vlastné kúrenie
 • Všetky inžinierske siete
 • zateplený

Mapa

Video Presentation

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti