Polyfunkčná budova, Humenné

Humenné

Rýchle zhrnutie

Cena
Cena dohodou
Typ:
Komerčné priestory, Polyfunkčná budova
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Humenné
Rozloha:
2180 m2
Izby:
30
Úžitková plocha:
779
Zastavaná plocha:
3116

Popis nehnuteľnosti

Na predaj polyfunkčná budova, Humenné. Celý objekt je určený na podnikanie nachádzajúci sa v centre mesta.

Trojpodlažný tehlový objekt so sedlovou strechou má polyfunkčné využitie – ako budova na prenájom kancelárskych priestorov, služby, obchodné priestory, reštauračné či ubytovacie služby alebo aj ako objekt na bývanie.

V súčasnosti je využívaný ako budova na prenájom priestorov prevažne administratívneho charakteru. V suteréne bola prevádzkovaná reštaurácia na závodné stravovanie, je tu pripravená celá odbytová plocha s celým potrebným zázemím – kuchyňa, sklady, sociálne zariadenie.

Zastavaná plocha je 779 m2, celková úžitková plocha je 3116 m2. V prípade záujmu je možné rozšíriť úžitkovú plochu dobudovaním ďalšieho poschodia. Celková výmera pozemkov je 2180 m2.

Dispozičné riešenie na prízemí a ďalších dvoch poschodiach je takmer identické. Na ploche 779 m2 v tvare L sa na každom podlaží nachádza 30 až 33 miestností. Dispozičné riešenie možno jednoducho zmeniť či prispôsobiť – priečky možno jednoducho stavebne upraviť či zrušiť. K budove patria parkoviská okolo celej budovy, čo zvyšuje atraktivitu celého areálu. Parkovisko vo vnútornej časti objektu má celkovú výmeru 606 m2, pričom ho možno využiť aj na ďalšie stavebné účely. Ďalšie parkovisko sa nachádza aj pred budovou v smere od hlavnej cesty, resp. aj vzadu vo dvore. Objekt poskytuje zaujímavú investičnú príležitosť vzhľadom na atraktívne umiestnenie v blízkosti centra mesta, dispozíciu vnútornú s možnosťou prispôsobenia na akékoľvek účely, dispozíciu vonkajšiu vrátane dostatočnej plochy na parkovanie. 

Cena dohodou.

Google+

Vlastnosti

  • Bezproblémové parkovanie
  • Dobrá lokalita
  • Dobrý prístup
  • Osobné vlastníctvo
  • Parkovanie
  • Tehlový

Mapa

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti