Ponúkame 2-izbový byt na predaj Bardejov, ul. Komenského, výhodná poloha, murované jadro, plastové okná, presklenná loggia.

Bardejov, blízke centrum, Bardejov, Komenského, 08501

Rýchle zhrnutie

Cena
110,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Bardejov
Ulica/obec:
Bardejov, Komenského
Rozloha:
56 m2
Izby:
2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame 2-izbový byt na predaj Bardejov, ul. Komenského, výhodná poloha, murované jadro, plastové okná, presklenná loggia.

2-izbový byt na predaj nachádza sa v panelovom bytovom dome vo veľmi dobrej lokalite – Bardejov, ul.Komenského, blízko centra, do 10 min. peši, oproti mestskej tržnici, všetko blízko – obchody, školy, škôlky, nemocnica a ďalšia občianská vybavenosť.

Bytový dom, v ktorom sa nachádza 2-izbový byt na predaj, je zateplený a má vymenené všetky stupačky.

2-izbový byt na predaj má murované jadro, plastové okná, stierky. Rekonštrukcia bytu bola realizovaná dávnejšie, byt sa dá aj takto užívať, rekonštrukcia tohto bytu podľa vlasstných predstáv by nebola až tak náročná. Byt je v zachovalom, udržiavanom stave, čistý, priestranný.

2-izbový byt na predaj má výmeru 56 m2.

Nachádza sa na vyvýšenom prízemí. Byt pozostáva z dvoch izieb – spálne a obývacej izby, kuchyne, kúpeľne s WC, chodby, loggie. Orientácia bytu je výborná – S-S-Z kuchyňa, J-J-V obývačka a spálňa, byt je svetlý, vnútorný.
2-izbový byt na predaj má logiu zo spálne. Loggia je celá presklenná. Kuchyňa a vstupná chodba majú nové mozaikové parkety a v spálni a obývacej izbe je linoleum. K bytu patrí aj murovaná pivnica.

Cena bytu je 110 000 €.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Dobrá lokalita
  • Dobrý prístup
  • Loggia
  • Osobné vlastníctvo
  • Pivnica
  • Plastové okná
  • zateplený

Pôdorys