ZĽAVA 1.000,- EUR za 2-izbový byt v širšom centre, na ulici Levočskej v Prešove. 

Prešov, širšie centrum, Prešov, ul. Levočská, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
126,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Prešov, ul. Levočská

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v širšom centre, na ulici Levočskej v Prešove.  Ide o výbornú lokalitu, všetka občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, cca 10 min. peši do centra mesta. Z bytu je nádherný výhľad.

2-izbový byt je panelový, má vymenené okná – kombinácia plastových (obývacia izba, dve okná) a drevených eurookien (kuchyňa a spálňa). 2-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky s dvoma oknami, spálne, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, loggie. Byt má zasklenenú loggiu.K bytu prislúcha aj pivnica.

Ide o byt s výmerou 50 m2. Nachádza sa na 8. poschodí v osemposchodovom bytovom dome. Orientácia bytu je na tri svetové strany, čo zabezbečuje krásny výhľad skoro na celý Prešov. 2-izbový byt na predaj je v slušnom stave. Byt je v osobnom vlastníctve. 2-izbový byt na predaj sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome, zateplený, nová strecha, vymenené stupačky, nový výťah.

Správca bytového domu je Spravbytkomfort, a.s. Mesačné náklady na bývanie sú cca 170 EUR.

Cena bytu je 126 000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Pôdorys