Ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre, na ulici Sabinovskej v Prešove. 

Prešov, širšie centrum, Prešov, ul. Sabinovská, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
155,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Prešov, ul. Sabinovská
Rozloha:
70 m2
Izby:
3

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v širšom centre, na ulici Sabinovskej v Prešove.  Ide o výbornú lokalitu, všetka občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, cca 5 min. peši do centra mesta, dostatok zelene.

3-izbový byt je panelový, má vymenené okná, murované jadro, je rekonštruovaný pred cca desiatimi rokmi. 3-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC – GEBERIT, loggie. Byt má zasklenenú loggiu.K bytu prislúcha aj pivnica.

Ide o byt s výmerou 70 m2. Nachádza sa na 1. poschodí v osemposchodovom bytovom dome. Orientácia bytu je V – obývačka, kuchyňa, Z- spálne. 3-izbový byt na predaj je vo veľmi slušnom stave. Byt je v osobnom vlastníctve. 3-izbový byt na predaj sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome, zateplený, vymenené stupačky.

Správca bytového domu je Bytové družstvo Prešov. Mesačné náklady na bývanie sú cca 200 EUR.

Cena bytu je 155000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Loggia
  • Pivnica
  • Plastové okná