Ponúkame na predaj gazdovský rodinný dom v katastrálnom území Široké, okres Prešov.

Široké, Široké, okr. Prešov, 08237

Rýchle zhrnutie

Cena
95,000 €
Typ:
Chaty a chalupy, Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Široké
Ulica/obec:
Široké, okr. Prešov

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj gazdovský rodinný dom v katastrálnom území Široké, okres Prešov. Obec Široké je vyhľdávanou lokalitou, hlavne z hľadiska rýchleho spojenia – Prešov, Poprad,..má veľmi dobrú občiansku vybavenosť a krásnu prírodu v okolí. Rodinný dom na predaj je vhodný na celoročné bývanie ako aj na chalupárčenie.

Rodinný dom, či chalupa na predaj sa nachádza v zastavanej časti obce s asfaltovou prístupovou cestou a s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou.

Gazdovský rodinný dom na predaj pozostáva z veľkej obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne a špajze. Na dvore je postavená dvojpodlažná sýpka s klenbovou pivnicou a priestrannou povalou. K domu na predaj patrí aj dvojgaráž s drevárňou.

Rodinný dom je napojený na el. sieť, vlastnú studňu, žumpu, plyn. Vykúrovanie domu je zabezepčované plynovými gamatkami a navyše v každej izbe sú postavené kachľové pece.
Rodinný dom má novú fasádu, čiastočne bol podrezaný a odizolovaný, je vo veľmi dobrom stave, ihneď obývateľný.

Spolu s domom sa predáva aj pozemok o výmere cca 1000 m2, v cene. Na pozemku je postavený ešte aj prístrešok s vonkajším kozubom a posedením. Pozemok je dostatočne široký.

Rodinný dom spolu s pozemkami sa predáva za cenu 95.000,- EUR, rodinný dom na predaj je bez tiarch.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59.

Google+

Vlastnosti

  • Altánok
  • Dobrá lokalita
  • Dobrý prístup
  • Studňa
  • Tiché prostredie
  • Veľký pozemok

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti