Ponúkame na predaj menší 3-izbový byt v užšom centre, na ulici Kotrádovej v Prešove, vo veľmi slušnom stave. 

Rýchle zhrnutie

Cena
120,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Rozloha:
60 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj menší 3-izbový byt v užšom centre, na ulici Kotrádovej v Prešove, vo veľmi slušnom stave.  Ide o výbornú lokalitu, všetka občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, cca 5 min. peši do centra mesta, dostatok zelene.

3-izbový byt je panelový, má vymenené okná, pôdodné panelové jadro. 3-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, väčšej obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

Ide o byt s výmerou 60 m2. Nachádza sa na 2. poschodí v osemposchodovom bytovom dome. Orientácia bytu je J – spálňa, detská izby, Z- obývačka, kuchyňa. 3-izbový byt na predaj je vo veľmi slušnom, zachovalom stave. Byt je v osobnom vlastníctve. 3-izbový byt na predaj sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome, zateplený, nové výťahy nerezové, vymenené stupačky.

Správca bytového domu je Bytové družstvo Prešov. Mesačné náklady na bývanie sú cca 150 €.

Cena bytu je 120 000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Pôdorys