Ponúkame na predaj moderný rodinný dom vo výbornej lokalite, v obci Drienov.

Drienov, Drienov, 08204

Rýchle zhrnutie

Cena
389,000 €
Typ:
Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Drienov
Izby:
4

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom vo výbornej lokalite, v obci Drienov. Obec Drienov sa nachádza medzi krajskými mestami Košice (cca 21 km) a Prešov (cca 19 km), má veľmi dobrú občiansku vybavenosť a vynikajúce dopravné napojenie na diaľnicu. Rodinný dom na predaj vrámci obce je situovaný v tichej časti, veľa zelene.

Ide o jednopodlažný rodinný dom s veľkorysou výmerou, skoro 200 m2 podlahovej plochy. Dom je prepojený s vonkajším prostredím, svetlý, moderne riešený – priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenským kútom, dve veľké spálne, jedna menšia, sociálne zariadenie, predsieň s veľkou vstavanou skriňou, ktorá slúži ako šatník. Pri dome je postavený aj sklad, prepojený s volierami pre chov vtákov, prípadne pre chov iných domácich miláčikov.

Rodinný dom na predaj je vhodný pre tých, čo chcú ihneď bývať, dá sa ihneď užívať.

Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere cca 1836 m2. Na pozemku sú spravené terénne úpravy. Vedľa domu je vkusné posedenie, prepojené s obývačkou. Pozemok v budúcnosti je vhodný aj na rozčlenenie, na prípadnú výstavbu ďalšieho domu.

Cena za dom s pozemkom je 389 000,- EUR.

V cene je zahrnutý celý právny servis spojený s prevodom rodinného domu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na ulici Jarkovej č. 59. Odporúčame aj osobnú obhliadku.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti