Ponúkame na predaj polyfunkčný dom v Prešove v zaujímavom architektonickom riešení.

Prešov, blízke centrum, Baštová, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
599,000 €
Typ:
Polyfunkčná budova
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Baštová
Rozloha:
483 m2
Úžitková plocha:
432
Zastavaná plocha:
300

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj polyfunkčný dom v Prešove v zaujímavom architektonickom riešení, ktoré rešpektuje okolité budovy. Polyfunkčný dom sa nachádza v blízkom centre mesta Prešov. Polyfunkčný dom na predaj má výhodnú polohu, dobrý prístup a zaujímavé riešenie, na pomerne malej ploche je viacero menších samostatných prevádzok.

Polyfunkčný dom na predaj je dvojpodlažný s dostatkom denného svetla vo všetkých vnútorných priestoroch. Dvojpodlažný objekt bol skolaudovaný v roku 2010. Ide o veľmi kvalitnú stavbu so zaujímavým architektonickým riešením. Budova je napojená na všetky inžinierske siete, so samostatným plynovým kotlom pre prízemie a samostatným kotlom pre poschodie.

Na prízemí budovy sa nachádza vstupná hala, schodiskový priestor, kaviareň o výmere 150 m2, butik a sociálne zázemie, spolu úžitková plocha cca 190 m2, na poschodí budovy sa nachádza v súčasnosti päť fungujúcich prevádzok, spolu úžitková plocha cca 190 m2 . Ďalšou súčasťou polyfunkčného domu na predaj je menší samostatný objekt, v ktorom v súčasnosti je jedna fungujúca prevádzka cca 52 m2, s vlastným sociálnym vybavením.

Zastavaná plocha je 300 m2, celková úžitková plocha je 432 m2. Celková výmera pozemkov je 483 m2.

Dispozičné riešenie polyfunkčného domu na predaj poskytuje zaujímavú investičnú príležitosť, na pomerne malej ploche je viacero samostatných menších prevádzok, ktoré sú v súčasnosti plne obsadené. Na priľahlom pozemku je možnosť parkovania pre cca 9 áut.

Cena polyfunkčného domu na predaj spolu s pozemkami je 599000 EUR, pričom znalecká cena je 657000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Dobrá lokalita
  • Dobrý prístup
  • Osobné vlastníctvo
  • Parkovanie
  • Slnečný
  • Tiché prostredie
  • Vlastné kúrenie
  • Všetky inžinierske siete

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti