Ponúkame na predaj pozemok s právoplatným stavebným povolením na rodinný dom v obci Chmeľov, časť Podhrabina, cca 14 km od Prešova.

Podhrabina, Chmeľov, Podhrabina, 08215

Rýchle zhrnutie

Cena
24,000 €
Typ:
Ostatné, Pozemky, Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Ulica/obec:
Chmeľov, Podhrabina

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj pozemok s právoplatným stavebným povolením na rodinný dom v obci Chmeľov, časť Podhrabina, cca 14 km od Prešova. Stavebný pozemok na predaj sa nachádza v tichom prostredí v prírode, blízko lesa. Pozemok je rovinatý.

Rozloha pozemku je 437 m2. Na tomto pozemkuje vydané právoplatné stavebné povolene na rodinný dom. Projekt na rodinný dom pojednáva o jednopodlažnej stavbe, bez podpivničenia, o vonkajších rozmeroch 9,40 m x 15,20 m, výška strechy +5,20 m. Pôdorysný tvar objektu je tvar obdĺžika. Základnébilančné údaje RD – zastavaná plocha 136,70 m2, celková úžitková plochaje 77,65 m2. Dispozične je rodinný dom rozdelený na dennú časť a nočnú časť. Kuchyňa je riešená spolu s obývačkou, ďalšie časti: predsieň, dve izby, WC, technická miestnosť, kúpeľňa s WC, veľká terasa.

Na pozemku sú všetky dostupné inžinierske siete, kanál a vodovod v tej časti nie je, studňa, žumpa, možnosť okamžitej výstavby. K pozemku vedie asfaltová cesta.

Cena pozemku spolu s právoplatným stavebným povolením a projektom je 24.000,- EUR.

V cene je zahrnutý celý právny servis spojený s prevodom pozemku, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti