REZERVOVANÝ 1-izbový byt v Prešove, Sídlisko III, ul. Mukačevská, s veľkou loggiou.

Prešov, Sídlisko III, Mukačevská, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
67,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Mukačevská
Izby:
1

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt v Prešove, Sídlisko III, ul. Mukačevská, s veľkou loggiou. Ide o výbornú lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  všetko v blízkosti a zároveň veľa zelene v lokalite.

1-izbový byt je veľmi priestranný, má veľmi dobré dispozičné riešenie. Pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky, pomerne veľkej kuchyne, kúpeľne s WC. K bytu prislúcha aj pivnica. Obrovskou výhodou bytu je veľká loggia a bezbariérový prístup.

1-izbový byt je vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, má vymenené plastové okná. Byt je priestranný, má dobrú orientáciu, J – Z.

Nachádza sa na 1.poschodí/8. Byt je teplý, slnečný a v lete sa neprehrieva. Z bytu je dobrý výhľad na okolie, na zeleň. Byt je vhodný aj ako investícia – na rekonštrukciu.

Správca bytového domu je STRAVBYTKOMFORT, a.s. Byt je v osobnom vlastníctve.

Cena bytu je 67000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti