Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska Sekčov, ulica Vihorlatská v Prešove, s loggiou. 

Prešov, Sekčov, Vihorlatská, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
110,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Vihorlatská
Izby:
3
Zastavaná plocha:
75

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska Sekčov, ulica Vihorlatská v Prešove, s loggiou.  Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  v blízkosti školy, ihriská, športoviská, kostol, obchodné domy, lekárska starostlivosť …

3-izbový byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne, WC, loggie. K bytu prislúcha aj pivnica.

3-izbový byt je čiastočne rekonštruovaný  – panelové jadro, plastové okná, skôr vymenená kuchynská linka, obklady, sanita, podlahy….Byt je vhodný aj ako investícia, na prenajímanie.

Ide o byt o výmere 75 m2. Nachádza sa na 7. poschodí/8. Byt je teplý, slnečný, orientácia sever (obývačka, spálňa, loggia) – juh (kuchyňa, detská izba). Z bytu je pekný výhľad na okolie, z obývačky je vidieť až Šarišský hrad. V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev.

Správca bytového domu je Bytové družstvo. Byt je v osobnom vlastníctve.

Cena bytu je 110000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti