ZNÍŽENÁ CENA! Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska Šváby, ulica Lomnická v Prešove, s loggiou.

Prešov, Solivar (Šváby), Prešov, Lomnická, 08005

Rýchle zhrnutie

Cena
110,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Prešov, Lomnická
Izby:
3

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska Šváby, ulica Lomnická v Prešove, s loggiou.  Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  v blízkosti školy, ihriská, športoviská, kostol, obchodné domy, lekárska starostlivosť …

3-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne s WC, loggie. K bytu prislúcha aj pivnica.

3-izbový byt je čiastočne rekonštruovaný  – plastové okná, skôr vymenená kuchynská linka, murované jadro, potrebná rekonštrukcia.

Ide o byt o výmere 64 m2. Nachádza sa na 6. poschodí/7. Byt je teplý, slnečný, vnútorný, orientácia východ (kuchyňa, detská izba) – západ (obývacia izba, spálňa). Z bytu je pekný výhľad na okolie. V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev.

Správca bytového domu je Bytové družstvo.

Cena bytu je teraz 110000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Loggia