Ponúkame na predaj rodinný dom v Gregorovciach, len cca 10 km od Prešova.

Gregorovce, Gregorovce, 08266

Rýchle zhrnutie

Cena
149,000 €
Typ:
Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Gregorovce
Ulica/obec:
Gregorovce
Rozloha:
1200 m2
Úžitková plocha:
210
Zastavaná plocha:
180
Garáž:
1

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v Gregorovciach, len cca 10 km od Prešova. Rodinný dom sa nachádza vo výbornej lokalite. Ide o lokalitu s veľmi dobrou dostupnosťou do Prešova. Rodinný dom na predaj sa nachádza na okraji obce, bližšie k Prešovu, s výbornou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou – v blízkosti základná škola, materská škôlka, pošta, obchody, obecný úrad…

Rodinný dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek, každá má samostatný vchod. Rodinný dom je vhodný aj na pohodlné dvojgeneračné bývanie, prípadne veľkorysé bývanie pre jednu rodinu.
Jedna bytová jednotka pozostáva z:
– zádverie, chodba, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, kúpeľňa.
Druhá bytová jednotka pozostáva z:
– vstupná terasa, zádverie, kuchyňa s kachľovou pecou, dve izby, špajza, miestnosť na kúpeľňu, garáž, ktorú po prerábke by bolo možné využiť aj ako veľkú obývaciu izbu.
Rodinný dom má aj pivnicu a kotolňu so samostatným vchodom. kotolňa je vybavená novým plynovým kotlom.

Rodinný dom na predaj je postavený na skoro rovinatom pozemku o výmere cca 1200 m2. Rodinný dom má všetky inžinierske siete el., plyn, žumpa, verejný vodovod. Orientácia pozemku J-Z. Zastavaná plocha domu je cca 210 m2, úžitková plocha je cca 180 m2.

Rodinný dom má novú krytinu, cca 5 rokov, plastové okná. Rodinný dom na predaj je v udržiavanom, zachovalom stave, dá sa aj ihneď užívať.

Cena za dom s pozemkom je 149.000,- EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom domu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti