Ponúkame na predaj rodinný dom v katastrálnom území Žatkovce, obec Geraltov, okres Prešov.

Geraltov, Žatkovce, Geraltov - Žatkovce, 08267

Rýchle zhrnutie

Cena
89,000 €
Typ:
Rodinné domy
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Geraltov
Ulica/obec:
Geraltov - Žatkovce
Rozloha:
2210 m2
Izby:
4
Úžitková plocha:
90
Zastavaná plocha:
140
Garáž:
1

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v katastrálnom území Žatkovce, obec Geraltov, okres Prešov. Žatkovce v minulosti boli samostatnou obcou, v súčasnosti tvoria miestnu časť obce Geraltov.

Rodinný dom sa nachádza v krásnom, tichom, prírodnom prostredí  s asfaltovou prístupovou cestou, v pohorí Čergov. Veľmi dobrá lokalita, v blízkosti turistické trasy, bežkárske trate a ďalšie.

Rodinný som pozostáva z kuchyne, veľkej obývacej izby, troch spální, kúpeľne, samostatného WC, špajze, loggie, garáže. Rodinný dom na predaj je čiastočne podpivničený, kde je zriadená kotolňa.
Rozloženie izieb: na prízemí – kuchyňa, obývačka, WC, špajza, zádverie, garáž
na poschodí sú tri spálne, chodba a kúpeľňa, loggia.

Rodinný dom je napojený na elektrinu (400 V). Rodinný dom má vlastnú studňu, žumpu, ústredné kúrenie na tuhé palivo.  V obývacej izbe je aj kachľová pec, ktorá umocní romatické večery v zimnom období. Rodinný dom je čiastočne rekonštruovaný – má vymenené okná, nové WC, možnosť okamžitého bývania a užívania. Strecha je sedlová, plechová.

Spolu s rodinným domom sa predáva aj pozemok o výmere cca 2210 m2, v cene. Zastavaná plocha domu je cca 90 m2, úžitková plocha je cca 140 m2.

Na pozemku sa nachádza aj samostatná hospodárska budova, pivnica.

Cena za rodinný dom, pozemky a hospodársku budovu je 89.000,- EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59.

Google+