REZERVOVANÝ útulný 3-izbový byt v dobrej lokalite Sídliska Klačno, ulica Smreková v Ružomberku, s dostakom zelene. 

Ružomberok, Klačno, Ružomberok, ul. Smreková, 03401

Rýchle zhrnutie

Cena
123,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Ružomberok
Ulica/obec:
Ružomberok, ul. Smreková
Rozloha:
62 m2
Izby:
3

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový byt v dobrej lokalite Sídliska Klačno, ulica Smreková v Ružomberku, vo veľmi peknom prostredí s dostakom zelene.  Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  v blízkosti školy, škôlky, vysoká škola, ihriská, športoviská, cyklistický chodník, obchodné domy(Tesco)……a zároveň lokalitu s dostatkom zelene. Lokalita ponúka aj možnosti pre turistiku, relax a rekreáciu – blízko Malinô Brdo (lyžiarské svahy), Koliba u Dobrého pastiera, vodná nádrž, cyklochodníky…

3-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

3-izbový byt je veľmi zachovalý, čistý, útulný, rekonštruovaný – má vymenené okná nové plastové, kúpeľňa cca 10-ročná rekonštrukcia, pekná kuchyňa, ihneď obývateľný.

Ide o útulný byt o výmere 62 m2. Nachádza sa na 2. poschodí/11. Byt má orientáciu na V-J. V – spálne, J- kuchyňa a obývačka.
V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev.

Správca bytového domu je Stavebné bytové družstvo. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, má novú strechu, stupačky..

Cena bytu je 123.000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+