Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt v širšom centre s loggiou na ulici Tatranskej v Košiciach, Košice – Staré Mesto, k.ú. Huštáky.

Košice, Košice - Staré Mesto, Košice, Tatranská, 04001

Rýchle zhrnutie

Cena
156,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Košice
Ulica/obec:
Košice, Tatranská
Rozloha:
61,5 m2
Izby:
2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt v širšom centre s loggiou na ulici Tatranskej v Košiciach, Košice – Staré Mesto, k.ú. Huštáky. Ide o lukratívnu a vyhľadávanú lokalitu. 2-izbový byt sa nachádza v pomerne tichej časti s dostatkom zelene.

2-izbový byt je panelový, má vymenené plastové okná, inač v pôvodnom stave s murovaným jadrom.  2-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne, šatníka, kúpeľne, WC, loggie, pivnice. Byt je v pôvodonom, ale zachovalom stave, má murované jadro a vymenené plastové okná.

Ide o byt s veľkorysou výmerou 61,50 m2. Nachádza sa na 4. poschodí/12. Dobrá orientácia bytu je Východ – byt sa neprehrieva.

Bytový dom sa nachádza na pomerne tichom mieste s dostatkom zelene a súkromia a zároveň výbornou občianskou vybavenosťou.

Byt je v osobnom vlastníctve. Správca bytového domu je Stavebné bytové družstvo. Mesačné náklady pre správcu sú v súčasnosti 130 EUR/pre 1 osobu. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome – zateplený, nové stúpačky.

Cena bytu je 156000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Dobrá lokalita
  • Loggia
  • Výťah
  • zateplený
  • Zrekonštruovaný bytový dom