ZA ZNÍŽENÚ CENU ponúkame na predaj veľký, priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska III, ulica Mukačevská v Prešove. 

Prešov, Sídlisko III, Prešov, Mukačevská, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
135,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Prešov, Mukačevská
Rozloha:
77 m2
Izby:
3

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký, priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska III, ulica Mukačevská v Prešove.  Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  v blízkosti školy, škôlky, ihriská, športoviská, cyklistický chodník, obchodné domy(oproti Tesco)……a zároveň lokalitu s dostatkom zelene.

3-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

3-izbový byt je veľmi zachovalý, čistý, pôvodný stav, okrem okien – má vymenené okná – nové plastové. Z bytu sú nádherné výhľady na okolie.

Ide o priestranný byt o výmere 77 m2. Nachádza sa na 7. poschodí/7. Byt je svetlý s dobrou orientáciou na všetky svetové strany – S-V kuchyňa, spálňa a J-Z obývačka a detská izba..
S- kuchyňa a spálňa, V-J – obývacia izba. V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev.

Správca bytového domu je Bytové družstvo. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, má novú strechu, stupačky..

Cena bytu je 135000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Dobrá lokalita
  • Osobné vlastníctvo
  • Plastové okná
  • S dobrým výhľadom
  • Výťah
  • Zrekonštruovaný bytový dom

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti