Ponúkame na predaj veľký, priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska III, ulica Mukačevská v Prešove. 

Prešov, Sídlisko III, Prešov, Mukačevská, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
133,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Prešov, Mukačevská
Rozloha:
77 m2
Izby:
3

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký, priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska III, ulica Mukačevská v Prešove.  Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  v blízkosti školy, škôlky, ihriská, športoviská, cyklistický chodník, obchodné domy(oproti Tesco)……a zároveň lokalitu s dostatkom zelene.

3-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, detskej izby, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

3-izbový byt je veľmi zachovalý, čistý, pôvodný stav, okrem okien – má vymenené okná – nové plastové. Z bytu sú nádherné výhľady na okolie.

Ide o priestranný byt o výmere 77 m2. Nachádza sa na 7. poschodí/7. Byt je svetlý s dobrou orientáciou na všetky svetové strany – S-V kuchyňa, spálňa a J-Z obývačka a detská izba..
S- kuchyňa a spálňa, V-J – obývacia izba. V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev.

Správca bytového domu je Bytové družstvo. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, má novú strechu, stupačky..V bytovom dome sa budú dorábať balkóny, spoločenstvo vlastníkov bytov to už odsúhlasilo.

Cena bytu je 133000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Dobrá lokalita
  • Osobné vlastníctvo
  • Plastové okná
  • S dobrým výhľadom
  • Výťah
  • Zrekonštruovaný bytový dom

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti