Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska III, Prešov, ul. Mukačevská, s balkónom, s výťahom, so šatníkom, so zariadením.

Prešov, Sídlisko III, Prešov, Mukačevská, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
139,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Prešov, Mukačevská
Rozloha:
54 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska III, Prešov, ul. Mukačevská, s balkónom, s výťahom, so šatníkom, so zariadením.  Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  všetko blízko, výborná dostupnosť…..

2-izbový byt na predaj sa nachádza v panelovom štvorpodlažnom bytovom dome. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, má nový výťah. 2-izbový byt na predaj má bezbariérový vstup. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne, WC, šatníka a balkóna. K bytu prislúcha aj murovaná pivnica.

2-izbový byt je kompletne nadštandardne zrekonštruovaný. Má kvalitné hliníkové okná s izolačným trojsklom, všetky stupačky a inštalácie vymenené, zrekonštruovaná kuchyňa, veľká kúpeľňa vybavená práčkou a sušičkou,WC typu „Geberit“, kavalôitné podlahy…. 2-izbový byt na predaj je veľmi kvalitne a pekne zrekonštruovaný, vkusne zariadený. Ak chcete ihneď bývať, neváhajte…….Byt je vhodný aj ako investícia.

Ide o byt o výmere 54 m2. Nachádza sa na 2. poschodí/3, s novým výťahom. Byt je svetlý, orientovaný na Z – kuchyňa, spálňa a J- obývacia izba. V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev.

Správca bytového domu je M.B.P. Prešov, s.r.o.

Cena bytu je 139 000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Balkón
  • Dobrá lokalita
  • Dobrý prístup
  • Kompletná rekonštrukcia
  • nadštandardné materiály
  • Nová elektroinštalácia
  • Osobné vlastníctvo
  • Pivnica