Ponúkame na predaj 1-izbový byt ( garsónku) v Prešove, mestská časť Nižná Šebastová, v novostavbe, už dokončený byt. dom.

Prešov, Nižná Šebastová, Prešov, ul. Vodná, 08006

Rýchle zhrnutie

Cena
74,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Prešov, ul. Vodná
Rozloha:
29 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj 1-izbový byt ( garsónku) v Prešove, mestská časť Nižná Šebastová, v novostavbe, už skolaudovanej, v súčasnosti na zápise rozpis bytov. Ide o tichu lokalitu v dosahu MHD.

1-izbový byt má moderné dispozičné riešenie, veľmi nízke náklady na bývanie. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s kuchynským kútom, kúpeľne s WC. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto a podiel na zastavanom a priľahlom pozemku.

1-izbový byt je nový, nachádza sa v novovybudovanom bytovom dome, už sklaudovanom. Bytový dom je trojpodlažný, na každom poschodí sú tri byty. Bytový dom je situovaný v areáli s rampou, v zastavanej časti, medzi rodinnými domami.

Byt je vhodný pre tých, čo uprednostňujú bývanie v tichom prostredí, sú vhodné aj ako investícia – na prenajímanie. Byt na predaj bude vybavený aj kuchynskou linkou, v cene.

Byt je v osobnom vlastníctve. Výmera bytu je 29 m2.

Cena bytu je 74000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti