REZERVOVANÝ 2,5-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska Sekčov, ulica Exnárova v Prešove, zrekonštruovaný, zariadený.

Prešov, Sídlisko Sekčov, Exnárova, 08001

Rýchle zhrnutie

Cena
96,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Prešov
Ulica/obec:
Exnárova
Zastavaná plocha:
66

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký 2,5-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska Sekčov, ulica Exnárova v Prešove. Byt sa nachádza v pekne zrekonštruovanom bytovom dome. Ide o lokalitu s veľmi dobou občianskou vybavenosťou – všetko v blízkosti …

2,5-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, jednej väčšej spálne a jednej malej spálne „polizby“, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

2,5-izbový byt je zrekonštruovaný – plastové okná, murované jadro, vymenená kuchynská linka, obklady, sanita, elektroinštalácia, podlahy, vstavané skrine. Rekonštrukcia je vkusná. Byt je veľmi vhodný aj ako investičný, predáva sa kompletne zariadený, čo umožňuje budúcemu majiteľovi predávaný byt ihneď prenajímať.

Ide o byt o výmere 66 m2. Nachádza sa na 1./8 poschodí. Byt je teplý, orientácia V-Z. Byt na predaj sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Sídliska Sekčov.

Správca bytového domu je Bytové družstvo. Byt sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome – veľmi pekná rekonštrukcia, zateplený, schodiská vynovené. Byt je v osobnom vlastníctve.

Cena bytu je 96.000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Vlastnosti

  • Dobrá lokalita
  • Plastové okná
  • Zariadený

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti