Rezervovaný 1-izbový byt v Prešove, Sídlisko Sekčov, ul. Magurská, s priestrannou kuchyňou.

Rýchle zhrnutie

Cena
71,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Rozloha:
43 m2
Izby:
1

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt v Prešove, Sídlisko Sekčov, ul. Magurská. Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou –  všetko v blízkosti.

1-izbový byt je veľmi priestranný, má veľmi dobré dispozičné riešenie. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, veľkej kuchyne, kúpeľne, WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

1-izbový byt je kompletne zrekonštruovaný – murované jadro, plastové okná, plávajúce podlahy,… Byt je priestranný, má dobrú orientáciu, S – kuchyňa, Juh – obývačka. Byt má výhľad na dve strany.

Ide o byt o výmere 43 m2. Nachádza sa na 4.poschodí/8. Byt je teplý, slnečný, orientácia S – kuchyňa, J – obývačka. Z bytu je dobrý výhľad na okolie, na dve strany. V prípade záujmu, byt sa môže predať aj so zariadením. Byt je vhodný aj ako investícia, možnosť ihneď prenajímať.

Správca bytového domu je Bytové družstvo. Byt je v osobnom vlastníctve.

Cena bytu je 71000 EUR. V prípade záujmu byt sa predá so zariadením, zariadenie v cene.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti