Ponúkame 2-izbový byt na predaj v obci Jarovnice, cca 17 km od Prešova, rekonštruovaný s vlastným plynovým ústredným kúrením, garážou…

Jarovnice, 17 km od Prešova, Jarovnice, 08263

Rýchle zhrnutie

Cena
61,000 €
Typ:
Byty, Garáž
Kategória:
Predaj
Lokalita:
Jarovnice
Ulica/obec:
Jarovnice
Rozloha:
67 m2
Garáž:
1

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame 2-izbový byt na predaj v obci Jarovnice, cca 17 km od Prešova, rekonštruovaný s vlastným plynovým ústredným kúrením, garážou a záhradkou.

2-izbový byt na predaj sa nachádza v zrekonštrovanom bytovom dome. Bytový dom je tehlový s vlastným kúrením, pre každú bytovú jednotku samostatné. Lokalita má výbornú občiansku vybavenosť – škola, škôlka, zdravotné stredisko….Bytový dom je zateplený a má vymenené všetky stupačky.

2-izbový byt na predaj je tehlový, má vlastné ústredné kúrenie plynové, nový kotol, nové palastové okná, nová kúpeľňa. Byt na predaj je veľmi priestranný. Spolu s bytom sa predáva aj garáž, ktorá sa nachádza vedľa bytového domu a príslušný podiel na priľahlom pozemku, záhradka.

2-izbový byt na predaj má výmeru 67 m2.

Nachádza sa na 1. poschodí, bytový dom je dvojpodlažný. Orientácia bytu je na juh, byt je teplý.

Cena bytu je 61 000 €, v cene je aj garáž a záhradka.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? Napíšte nám


Podobné nehnuteľnosti