Za výhodnú cenu ponúkame na predaj veľmi zachovalý 1-izbový byt na ulici Karpatskej v Prešove, Sídlisko Sekčov.

Rýchle zhrnutie

Cena
75,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj veľmi zachovalý 1-izbový byt na ulici Karpatskej v Prešove, Sídlisko Sekčov. Ide o výbornú lokalitu, všetka občianska vybavenosť v bezprostrednej blízkosti, veľmi dobre spojenie do centra.

1-izbový byt je panelový, má vymenené okná – plastové, umakartové jadro, veľmi zachovalé. 1-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, veľkej kuchyne, kúpeľne, samostatné WC. K bytu prislúcha aj pivnica.

Ide o byt s výmerou 41 m2. Nachádza sa na 4. poschodí v sedemposchodovom bytovom dome. Orientácia bytu je V – kuchyňa, Z – obývačka. 1-izbový byt na predaj je vo veľmi zachovalom stave, čistý, má nové stierky, vymenené okná, kuchynskú linku novu, na chodbe a v izbe plávajúce podlahy. Byt je v osobnom vlastníctve. 1-izbový byt na predaj sa nachádza v zrekonštruovanom bytovom dome, bytový dom je zateplený, má nový výťah, vymenené stupačky. Byt je možné aj ihneď užívať, prípadne je vhodný aj ako investičný, dá sa ihneď prenajať.

Správca bytového domu je Spravbytkomfort. Mesačné náklady na bývanie cca 150,- EUR.
Cena bytu teraz je 75.000 EUR.

V cene je zahrnutý celý kúpno-právny servis spojený s prevodom bytu, taktiež bezplatné poradenstvo spojené s financovaním. V prípade záujmu Vám radi poskytneme viacej informácii v realitnej kancelárii FOK na Jarkovej ulici 59, Prešov.

Google+