ZA VÝHODNÚ CENU ponúkame na predaj veľký, priestranný 2-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska III, ulica Mukačevská v Prešove, so šatníkom.

Rýchle zhrnutie

Cena
99,000 €
Typ:
Byty
Kategória:
Predaj
Rozloha:
56 m2
Izby:
2

Popis nehnuteľnosti

ZA VÝHODNÚ CENU ponúkame na predaj veľký, priestranný 2-izbový byt vo výbornej lokalite Sídliska III, ulica Mukačevská v Prešove, so šatníkom. Ide o lokalitu s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou – v blízkosti školy, škôlky, ihriská, športoviská, cyklistický chodník, obchodné domy(oproti Tesco)……a zároveň lokalitu s dostatkom zelene.

2-izbový byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, spálne, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC, šatníka. K bytu prislúcha aj pivnica.

2-izbový byt je veľmi zachovalý, čistý, pôvodný stav, okrem okien – má vymenené okná – nové plastové. Vhodný na prerábku podľa vlastných predstáv, keďže bytový dom je rekonštruovaný, zateplený, vymenené stupačky v bytovom dome, nový výťah, tiché prostredie.

Ide o priestranný byt o výmere 56 m2. Nachádza sa na 2. poschodí/8. Byt je svetlý s dobrou orientáciou na všetky svetové strany – S-V kuchyňa, spálňa a J-Z obývačka.
V okolí je dostatok zelene a verejných priestranstiev.

Správca bytového domu je Spravbytkomfort, a. s. Bytový dom je zrekonštruovaný, zateplený, má novú strechu, stupačky…

Cena za byt je 99 000 €. Možnosť kúpy na hypotéku, zabezpečím právnu pomoc.

Google+